Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli bu sebeple  sevkiyatı yapılmamış olan siparişlerinizde iptal etme hakkı tanıyoruz.

Siparişinizin içindeki bir ürünün iptali ya da siparişinizin tamamen iptali için bizimle info@lattugaceramics.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Hangi ürünleri iade edebilirim?

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 9. Maddesi uyarınca müşterilerimiz ürünlerin teslim aldıkları tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış oldukları ürünleri iade edebilirler.

Kişiye özel olarak üretilmiş ürünlerin iadesi, bu ürünlerin tekrar kullanılması mümkün olmadığından dolayı kabul edilmemektedir. Kişiye özel üretilen ürünlerin ayıplı olması durumunda ürün aynı ürün ile değiştirilmektedir.

İade talebinde nasıl bulunabilirim?

İade talebinizde iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, iade nedeninizi, eğer ürün kırılmış /bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte müşteri hizmetlerimiz ile paylaşınız. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması/bozulması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünlerin mutlaka orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak tarafımıza iadesi yapılmalıdır.

Kampanyalar dahilinde iade edilecek ürünün hediyesi olarak verilen promosyonlu ürünler de orijinal paketleri ile birlikte iade edilmelidir.

DİKKAT

Müşteri ödeme esnasında, belirttiği bilgilerin doğruluğunu teyit etmiş olur. Kargodan teslim alınmayan ürünler kullanıcıya aittir. Kargodan teslim alınmayanlar ürünler için iade yapılmaz.

Kargo şirketine iade ürünümü nasıl teslim edebilirim?

İade etmek istediğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş.kargo firması ile firmamıza karşı ödemeli olarak (kargo ücretsiz) gönderebilirsiniz. Siparişinizi kargo teslimatı sırasında kargodan kaynaklı ürünün kırılması / bozulması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade ürün bedeli karşılığında yeni ürün veya para iadesi isteyebilir miyim?

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapabiliriz. İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde tarafınıza iletilmektedir. Kredi kartıyla ödemelerde ürün bedeli işlem yapılan kredi kartına iade olarak yatırılmaktadır. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Ürün iade adresi: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A21 No: 10/1 İç Kapı No: Z07 Esenler/ İstanbul

Telefon: 0533 206 26 95 // Merve Aliçe Arkan

 

cropped-fav.png